Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék több FPS-t...

Hogyan tudnék több FPS-t szerezni a Wildstar c. játékban?

Figyelt kérdés
Egyszerüen imádom a játékot de sajnos a gépem elég gyatrán 5-6 FPS-el viszi ha jó kedve van igyhát mindenféle megoldást megprobáltam (amiröl tudtam)de még igy csak amolyan 7-9 FPS-t sikerült elérnem amit csak azzal tudnék még növeszteni ha csökkentem a felbonást (igy is alacsony és nem szeretnék egy öklömyni ablakban játszani) tehát tudnátok néhány módot javasolni ezzel kapcsolatban?Bármit ami segitett nektem vagy tudjátok hogy segithet mert már nagyon ideges vagyok amiatt hogy nem vagyok képes legyőzni eggyetlen böhöm nagy cuccot se az FPS probléma miatt. A válaszokat elörre is köszönöm ! Ja és FOR THE EXILE !!! :D

2014. máj. 17. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
offold ki az összes lehetséges processet ami ramot eszik, és ami nem létfontosságú, amikor elindítod a játékot.. sajna gyengusz konfiggal nem lehet mit kezdeni. :(
2014. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez az amit soha életembe nem fogok megérten (mik azok a kis mgerejtöző álnok kis programok amik a háttérben folyamatosan szétráglyák a RAM-ot és közben nem csinálnam az ég világon SEMMIT tehát nem tudok mellyek azok leszemitva az olyanokat hogy skype meg stb. amiket ismerek)mindenesetre remélem még van olyan kedves válaszoló aki tud egy titkos ősi módot amit 200 éves japán szerzetesektől tanult és a vért áldozott a végső módszerért !!! Vagy csak tud valamit amit én nem és aza valami sokat segit .
2014. máj. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!