Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus X550C laptopomhoz feltele...

Asus X550C laptopomhoz feltelepítettem a webkamerát. Működött is egy darabig, amíg ez a hiba nem jelentkezett?

Figyelt kérdés
Megnéztem, milyen fények vannak a kamerán, mire hirtelen lelassult,és a kamerája be sem jött, csak a program (A kép helyett feketeség jelent meg) Letöröltem, újra feltettem egy újat, de tán ugyan azt,mivel az cd-n volt,ami nincs nálam. Utána valami olyasmit írt ki, hogy xy fájl nem található. Lifeframe volt rajta. Most már telepítés után csak ennyit hoz be: " The models does not support LifeFrame3! Valaki tudna nekem segíteni,hogy mit csináljak?:( Valami illesztő program kellene hozzá?:S

2014. máj. 17. 16:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, elég sok ember akart volna nekem segíteni, ezer köszönet
2014. máj. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!