Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FormatFactory-val avi-ból...

FormatFactory-val avi-ból dvd-be konvertálni hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Nem vob-ra, hanem dvd-video-ra gondolok.
2009. dec. 28. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok! Már én is tettem fel ezt a kérdést, és nem válaszoltak rá. :( Ahonnan letöltöttem, ott is írják, hogy lehet, de azt nem, hogy hogyan! Amúgy a neroval is lehet, nekem a nero7 van.
2009. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vob-ra kell konvertálni és dvd_re írásnál a video dvd készítése menüt kell választani

(nem a video dvd készítése előkészített mappából)


[link]

2009. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez már két lépés az Ashampoo-val. Állították..., közvetlenül a FormatF elboldogul a feladattal, vagyis ő készít DvdVideót egyből avi-ból, mint a ConvertXtoDvd pl.

Vagy mégsem?

2009. dec. 28. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
a format factory nem tud dvd írni, valamilyen íróprogram mindenképpen kell
2009. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nero 7 v 8. ink. 8-as :) nekem/nekünk azvan :D
2009. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem írásról van szó, hanem konvertálásról! Avi-ból dvdvideo készítéséről, amit itt az oldalon állított valaki, vagyis: az FF képes a konvertálásra. Ezt többször tette..., azért gondoltam megalapozott ez az állítás...?!
2009. dec. 29. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:

realplayert töltsd le és van neki konvertáló része

(ezzel a youtube-ról tudsz videót letölteni). meg fogod találni (mármint a konvertáló részét)

2010. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló vagyok. Én értelek, hogy te mire gondolsz, és egyet értek veled. Itt is írva van , hogy állítólag tudja.

[link]

Tehát a factoryval konvertálni, majd az író programmal kiírni.

Én is keresem a választ,és írok ha megtudom, de légyszi te is írd ide, ha te jössz rá hamarabb. Köszi.

2010. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a sejtésem, ez csak kamu. Akárhányszor belefutottam a kérdésbe, amikor el kellett volna mondani az illetőnek a megoldást, nagy hallgatás volt a válasz... Gondolom valahol olvasta, talán a linken amit adtál, és erre hivatkozva adta a választ. Ha mégis kiderül, persze jelzek majd itt. Annak örülök, hogy valaki felfogta a kérdést..., már bocs a többiektől...:))
2010. jan. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!