Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami jó programotok...

Van valami jó programotok amivel az emberből a képen szellemet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Készült egy tök jó kép - én a háttérben ülök egyedül és szeretném átszerkeszteni magam szellemre. Ezt hogy lehetne? Köszi!

2014. máj. 15. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik progi (Gimp), de egy kép kevés hozzá, mert kéne egy ugyanolyan kép is, amin te nem vagy rajta...
2014. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Igen, az a lényeg, hogy a kamera elmozdítása nélkül készüljön egy üres kép, meg egy olyan, amelyiken rajta vagy. Ha ez megvolna, az elv ugyanez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


A te esetedben azzal próbálkozhatsz, hogy utólag készíted el az üres képet, de akkor jóval bonyolultabb a szerkesztés, ezért nem mondom el. Ha megcsinálod, megkereshetsz privátban, megpróbálom összehozni neked, de nem garantálom, hogy sikerül, vagy hogy pont olyan lesz, mint amit elképzeltél.

2014. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próba: lófasz
2014. jún. 22. 14:38
 4/7 tabaki ***** válasza:
Ezt egy kicsit bővebben kifejthetnéd...
2014. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
BŐVEBBEN? ÉN VAGYOK A KÉP HÁTTERE ÉS NEM ÉRDEKEL AZ ELEJE MERT SZELLLEM AKAROK LENNI A KÉPEN BRUHAHAHHA
2014. jún. 22. 14:54
 6/7 tabaki ***** válasza:

Erről ennyit. Nem erőszak a disznótor.

[link]

2014. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia tabaki! Hogy vagy?
2014. jún. 23. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!