Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Cal of duty black ops...

Megéri Cal of duty black ops 2-höz DLC-t venni?

Figyelt kérdés

Megéri Cal of duty black ops 2-höz DLC-t venni?

Az alapjáték nagyon jó van hozzá 3 dlc amit 1 packba egybe is meglehet venni(seasson pack,legalább is így tudom) de megér ez a pack 15 000ft-ét mer ez nagyon sok pár dlc-ért vagy nem??



2014. máj. 15. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha Call of Duty-ról van szó, akkor simán megéri. De a kérdés az az, hogy elbírja-e a pénztárcád?
2014. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát sajna nemigen főleg hogy 5 000ft ért vettem az alapjátékot azt 3x annyiért vegyek hozzá dlc-t ez VIC XD
2014. máj. 18. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok ennek a híve, de próbálj meg akkor kalózkodni, ha van tört verziója.
2014. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó szoktam kalózkodni de ha az alapjáték eredeti(mégpedig az) akkor nem warezolom le a kiegészítőt mer ha kiszúrják még az eredeti játékot is letiltják .Így hát úgy néz ki kiegészítő nélkül fogok játszani sebaly majd akciós lesz egyszer...és akkor megveszem
2014. máj. 19. 16:58
 5/7 TigerDemoN ***** válasza:
Amugy, külön is meg lehet venni a DLC-ket.
2014. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
boltba meglehet vagy csak neten?
2014. aug. 31. 11:17
 7/7 TigerDemoN ***** válasza:
Csak neten. Most is is minden DLC-t féláron adnak. Én pl. a Vegeance DLC-t vettem meg amit nem bántam meg :) Majd később az Apocalyse DLC-t fogom megvenni.
2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!