Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 10 renderelés...

Sony Vegas 10 renderelés probléma?

Figyelt kérdés
Adott egy film, ebből nekem ki kellene vágnom jeleneteket. Már a renderelés előtt járok, viszont nem tudom ugyan olyan formátumba visszakonvertálni. A felbontás az eredetiben 640x240-es. Ezt sikerült beállítanom, illetve avi formátumba tenni. Viszont a renderelt videóm (hang nélkül kell, kivágtam) adatsebessége 122880 kb/s, teljes bitsebessége 123291 kb/s. Na ezzel az a gond, hogy az eredeti filmé 1060 kb/s és 1444 kb/s. Illetve a renderelt 2 perces vidi másfél giga, az eredeti film a 2 órájával, meg 1.1 giga. Még probléma van a képpel is, kicsit homályosabb mint az eredetié, pedig a felbontás azonos.

2014. máj. 15. 19:47
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Hogyan sikerült ilyen bődületesen nagyra az adatsebesség és a bitsebesség? Ez az eredetinek kb. 160-szorosa! Így ne csodálkozz, ha olyan hatalmas a fájlméret...

A homályosságot pedig valószínűleg az átkonvertálás okozza.

2014. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!