Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbookra melyik win 7 alkalma...

Netbookra melyik win 7 alkalmasabb?

Figyelt kérdés
win 7 professional, vagy win 7 ultimate ?
2014. máj. 15. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon lebutított Starter-t pont a netbookokra találták ki. De amúgy inkább Home Premiumot tegyél rá!
2014. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tengor ***** válasza:
68%
Egyik sem. Netbookra Starter való. Ultimate egyébként is maximum sok gépes nagyvállalati rendszerbe való.
2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ultimate felesleges otthoni felhasznalonak.

Home premium elegendo,de kerdes milyen eros geprol van szo.

Ha 1GB ram van benne es ennek fejebe egy magos proci,akkor nagyon nem erdemes win7el szorakozni.

2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ez egy elég erős kis netbook, 1 giga videókártya fullhdvel, 2 giga ram, 1,6 ghz intel atom proci
2014. máj. 15. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Ram az oke,de a proci az gyenge.Ilyen konfigon nekem lassucska volt a win7 starter is...
2014. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tengor ***** válasza:
XUbuntuval használtam hasonlók. A flash tartalmat kivéve minden tök jól futott rajta.
2014. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát én teljesen megvagyok elégedve vele amúgy.. mindent gyorsan betölt, több progi is meg böngészőt is kezel egyszerre akadozás mentesen, najó.. néha van hogy tölt de annyira nem érzékelhető lassúság. Én is megszívtam mert most Nemrég vettem bele egy 500 gigás belsőt, és Startert raktam fel rá, de kiderült hogy abba nincs is személyre szabás, az elég gáz volt, még hátteret se tudtam berakni. aztán most újra rakom Végül is Home premiumot teszek rá. de a telepítés is gyorsan megy kb alig 20 perc.

Még amivel lehetne a teljesítményben fokozni az az Ssd vinyó. bár nekem bőven elég a sima Hdd is.

2014. máj. 15. 12:37
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ssd vinyó" ilyen nincs... van SSD és van vinyó (winchester, HDD)...


Egyébként a sebesség szerintem relatív, szóval amíg nem használsz hosszabb ideig egy gyorsabb gépet (amíg nem szoksz hozzá), addig tényleg gyorsnak tűnhet...

2014. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tengor ***** válasza:
#8, SSHD. Keress rá!
2014. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom mi az
2014. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!