Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jinx vagy Fiora?

Jinx vagy Fiora?

Figyelt kérdés
nem vagyok még profi, mindkettő tetszik, jinxel már játszottam kicsit, de fiora is nagyon opnek tűnik. Melyiket vegyem meg?

2014. máj. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ként külön lane és műfaj...

Ha Jinxel már játszottál és szeretsz adc-ni, akkor azt vedd.

2014. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiora.

Jinx egyetlen elonye adc-kent a kezdetben is brutalis dmg, de semmi escape skillje nincs, igy nagyon fugg a supporttol, hogy az mennyire tudja a dolgat.

Fiora viszont, foleg alacsonyabb tieren, nagyon snowball tud lenni.

2014. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Hm... Abszolit ertekben Jinx, mert escape skill hianyatol fuggetlenul, o meg egy jo adc kesobb is. Fioraval viszont gyakorlatilag vegigsnowballozhazod magad az alacsonyabb szinteken, ha ugyes vagy. (1v2 topot szokd meg, ha nem vagy agressziv, alacsony szinteken siman lesz double kill, divebol.) Szoval +1 Fiorara, Jinxet megveheted kesobb is...:)
2014. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg is veszem.
2014. máj. 11. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi hogy most írok de ha megvetted már fiorát akkor milyen tapasztalataid vannak vele ? megéri megvenni?
2014. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

eleinte kicsit nehéz volt nekem ( kb 3 hónapja lolozok) de aztán ha ráérzel elég jól lehet tolni :D

2v1 be topon vannak nehézségeim vele , de azóta jinxet is megvettem

2014. jún. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!