Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan (milyen programmal)...

Hogyan (milyen programmal) tudnék 16:9-es filmet 1,4 gigás mini DVD-ről úgy gépre másolni, hogy ne alakítsa át 4:3-assá?

Figyelt kérdés
Videokamerával felvett filmeket szeretnék DVD-re írni. A kamera 1,4 gigás mini DVD-re rögzít 16:9-ben. Nero Visionnel próbáltam "importálni" a lemez tartalmát, viszont az mpg-fájlok, amelyeket létrehozott, mind 4:3-asok ("összenyomott" a kép). Milyen programmal tudnám úgy átvenni gépre a mini DVD-ről a filmet, hogy 16:9-es maradjon, és aztán tudjak a rendes DVD-re menüt csinálni hozzá (több mini DVD-nyi anyagot szeretnék egy 4,7-es DVD-re)?
2009. dec. 27. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ConvertXtoDvd-vel beállíthatod 16:9-re is. Lemented simán a minidvd-t és beolvasod a convertx-be...legalább is én így csináltam.
2009. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DVDShrink is sok csodára képes
2009. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!