Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent-ben fontos az hogy...

UTorrent-ben fontos az hogy az ikon zöld legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom megnyitni a portot mióta routerem van, az ikon mindig narancssárga, ez számít valamit? Emiatt lehet lassú a letöltés? 6 seed van és mégis csak max 30kb/s a letöltés.
2008. júl. 28. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen nagyon fontos, hiszen ha nincsen nyitott port akkor a letöltési sávszélesség csupán töredékével tudsz letölteni. Ajánlom a következő oldalt, itt meg tudod hogyan kell beállítani egy nyitott portot a torrent kliensnek.


[link]


Itt kiválasztod milyen típusú és utána screenshotokkal segítenek beállítani a portot.

Sok sikert, Nekem bejött!

2008. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak régi a torrented. Nekem is volt hasonló problémám, de mióta feltettem az 1.7-et, azóta tökéletes, és max-szal jön
2008. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamit piszkáltak a netszolgáltatók és az 1.7.6 alattiaknak olyan betegségük lett hogy az összes megnyitott torrentet max 30k-val töltik, tegyél fel egy újabbat és az menni fog, kijavították ezt a trükköt benne :)
2008. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
kedves elsö válaszoló hol kel meg nézni hogy miylen tipus kell hozzá?mert fogalmam sincs :S mert nekem se jó. :S
2009. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a linkelt oldalon kiválasztod a routered márkáját majd típusát, aztán az alkalmazást, aminek portot szeretnél nyitni (jelen esetben utorrent)

azután bejönnek az utasítások képekkel illusztrálva.

2009. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mi alapján kell kiválasztani tipusát és fajtáját?
2009. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amilyen típusú van neked otthon router.
2009. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ahha.és ha nincs olyanom? :)
2009. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg egy tűzfal blokkolja a torrentkliensed. ha windows tűzfalat használsz, akkor a kivételekhez add hozzá a utorrentet, ha mást akkor abban próbáld beállítani azt a portot kivétel közé, ami a kliensben be van állítva.
2009. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Már mindent csináltam, még ki is kapcsoltam a tűzfalat. és semmi változás nincs.
2009. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!