Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Could NOt Load Library Client"?

"Could NOt Load Library Client"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! TEganpelőtt úgy döntöttem, leszedem a TF2t, de előtte, (kis HDDm révén) gondoltam, kipróbálom, hogy hogy megy, tehát leszedtem egy nonsteames változatot TPBről (hopsz, reklám). Megnyitom, beállítom, keresek egy nonsteam szervert, felmegyek.... Játszottam órákig, és egyúttal le is teszteltem, hogy működik. Na mondom, leszedem a steames F2P (free to play) verziót. Le is szedtem, vigyorogva indítom, hogy na most, Steames már, minden szerverre mehetek stb.

Elindítom, megjelenik a kopasz pasas, (a fejében a piros gázkarral), Source logo, egy kép valamelyik pályáról (jobbsarokba Loading... felirat) és hopsz, kidob, ezze a hibával:

"Engine Error

Could not load library client. Try restarting. If that doesn't work, verify the cache"

Mi lehet a hiba? (itt megjegyzem a configom: 40gb HDD, 128 mb ATi Radeon 9550/X1050 Series GPU, 1magos 1.8 gHz CPU, 2 GB DDR400 RAM, Windows XP 32bit.) Légyszi, segítsetek, nem akarok visszamenni NSre :( (Írjatok le minden "gyógyírt" ami nektek ilyenkor működik", legyetek szívesek. ) .Válaszokat előre is köszi, trollok kíméljenek.



2014. máj. 8. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánatotokat kérem az elírások miatt, illetve hogy ilyen hosszú lett :/
2014. máj. 8. 12:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket tanácsolt kipróbáltad?

1. restart (akár az egész gépet)

2. cache ellenőrzés

2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, újraindítottam, de a cache ellenőrzés 76%nál mindig megáll (vártam rá órákat, de semmi)
2014. máj. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!