Miért dob ki mindig a Punkbuster?
Figyelt kérdés
Original cod 4em van elejinte nem dobált ki a PB de egy idô után 1re rendszeressebben,frisítettem de akkoris ugyanezt csinálta,aki tud valami megoldást írjon thx2009. dec. 25. 16:49
1/9 anonim 



válasza:





öhm amint feltöltöd a képet a hibaüzenetről vagy pontosan leírod akkor meg tudom mondani
2/9 A kérdező kommentje:
mindig más pl: punkbuster has stopped vagy ilyesmi
2009. dec. 25. 16:57
3/9 anonim 



válasza:





sokminden lehet.
cheat,régi patch, régi a pb, a tűzfalad blokkolja a pb portját, túl nagy a pinged...
5/9 A kérdező kommentje:
cheat nem,régi patch?hmm nemhiszem,pb nemrégi mer codal egyutt instaláltam,tuzfal(avast)nemhiszem,nemnagy a ping
2009. dec. 25. 17:03
6/9 anonim 



válasza:





Nekem is ilyen volt és letöltöttem+frissítettem a PB-t a hivatalos EvenBalance oldaláról és működött! 1.7-ig van patch!
Vagy (remélem XP-d van) Start-->Vezérlőpult-->Felügyeleti eszközök-->Szolgáltatások --> és ott keresd meg a PnkBstrB nevű szolgáltatást, jobb gomb katt és indítás!
Remélem tudtam segíteni más ötletem nincs...
7/9 A kérdező kommentje:
patchokat kell rakni originál esetén?:S ám win 7em van :(
2009. dec. 25. 17:20
8/9 A kérdező kommentje:
elvan indítva,amugy ujraindítás meg leállítás van meg ...
2009. dec. 25. 17:23
9/9 anonim 



válasza:





PnkBstrB nem indul el vmi miatt, azért dob ki. nekem is volt ilyen, újra raktam az egész pb-t meg a legújabb patchet leszedtem(bf2-vvel volt nekem ez) és működött. attól függetlenül lehet,h a tűzfalad blokkolja ezt a PnkBstrB-t.
googleban ezt találtam
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!