Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Rust szerverem miért nem...

A Rust szerverem miért nem menti el a terepet?

Figyelt kérdés

Lenovo G580-as gépem van,Windows 8.1-gyel(csak azért írtam,hátha jól jöhet),és letöltöttem rá a Rust-ot,amihez volt szerver is.A Rust megy,a szerver megy,csak az a probléma,ha én mondjuk leteszek egy ládát a Rust-ban,majd leállítom a szervert,újraindítom,s ha újra felmegyek a szerverre,a láda már nincs ott,sem a benne lévő cuccok.Ami,viszont érdekes,hogy a kezemben maradt eszköztáram,megmarad+amikor újra belépek,ugyan arra a helyre megy vissza ahol abba hagytam a játékot.Tehát csak az a baj,hogy a terepre lerakott dolgokat nem menti el.És már próbáltam a save.all parancsal is,de úgy sem működött.Amikor pedig leállítom a szervert,a parancssorban ezt írja,amit a mellékelt kép mutat:

[link]

Nagyon fontos lenne,mert olykor elég idegesítő is tud lenni,pl.:legelőször ezt még nem tudtam,és 2 ládányi értékes cuccom volt és elveszett.Kérlek segítsetek.



2014. ápr. 27. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ! amikor elindítod a szerót a parancssor nem ír ki valami ilyesmit hogy "save" file not found ? nekem ez volt a baj csinálj egy mappát aminek save a neve és lehet hogy jó lesz ! az én problémám viszont az hogy nem tudnak csatlakozni mások a szerveremhez csak én pedig az ip is jó meg minden ! előre is kösz
2014. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem,hanem ezt adja ki :


[link]

2014. máj. 13. 15:13
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldottam,csak annyi kellett,hogy a fájlt kitöröltem a mappájából,hogy ő generáljon egy újat,és így ment!!!!! :)
2014. máj. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!