Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy alap program törlése...

Egy alap program törlése lassít? (Win8)

Figyelt kérdés
Win8 -am van, és töröltem egy "Sw-Bosster" nevű programot. mivel "Booster" ezért valamit "Boostol". DE! Mivel a gépem csak úgy random telepítette (és addig is jó volt minden) ezért ezt a nem kért programot ma (2014.04.27) töröltem. Ezek után, megnyitottam egy Játékot mely laggolt. Akadozott. De a program telepítése előtt és után (törlése előt is) minden jól működött. most miért nem? :O

#Gép gyorsító program #Gép lassítás #Gép lassul #lelassul a gép egy program törlésétől #egy gép lassító program
2014. ápr. 27. 13:55
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Névre rákeresve ez egy malware.

Eltávolítani csak kézzel lehet, mivel uninstallálásnál nem törli magát teljesen.

Neten keress rá, esetleg próbáld a Malwarebytes-ot hátha már frissítették az adatbázisát és eltávolítja.

2014. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!