Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A telefonomon nem jön be az...

Maleian kérdése:

A telefonomon nem jön be az android, csak az indítási animáció megjelenik, rezeg, majd eltűnik, és ezt ismétli percekig, majd kikapcsol. Meg tudnám még menteni?

Figyelt kérdés
Rootoltam (LG OPTIMUS L9 P760) telómat, majd clockworkmod recovery-vel ráraktam egy 4.3-as romot. Aztán ki szerettem volna próbálni a 4.4-eset, de ehhez frissíteni kellett a recovery-t is. Sajnos az én telómhoz még nem volt olyan friss verzió ami kellett volna, ezért feltelepítettem egy ACER A700-ra valót, nem gondoltam hogy ekkora galibát fog okozni. De a lényeg, hogy most ha simán elindítom a telefont a bekapcsoló gombbal, akkor is a fent említett jelenség tapasztalható, és akkor is ha megpróbálok a recovery-be boot-olni. Nagyon nagyon remélem hogy ezzel nem kell elbúcsúznom a telefonomtól, és itthon meg tudnám még javítani. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 26. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Hali ,LG Mobile Support tool vissza tudja állítani az eredeti állapotba (menü sor - További jellemzők - Frissítési hiba kiküszöbölése). Remélem segíthettem :)
2014. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
beírtam minden számot amit kért és elindult egy vizsgálat, kérte hogy csatlakoztassam a telefont, de ez sajnos nem működik, mert folyton ki-bekapcsol a telefon és nem tudja a számítógép felismerni
2014. ápr. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!