Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! Melyik programmal...

Sürgős! Melyik programmal tudom felvenni egy online tv adását?

Figyelt kérdés
Az M2 HD-t szeretném felvenni. A Hypercam-os, Fraps-es megoldásokat mellőzzük, mivel akadozni fog a videó.
2014. ápr. 25. 15:46
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Az akadás meg attól van hogy gyenge a géped. amennyiben a fraps és a Hypercam akad akkor HD -velvételnél bármi más is akadni fog.

Az M2HD pedig védett (DRM), szóval azzal sem fogod ami kifejezetten az online stream -ot képes, de válogass:

[link]


Minden esetre ezt próbáld ki (megéri), sok csatornát ismer és fel is képes venni:

Readon TV Movie Radio Player

[link]


A védelmet nem tudod megkerülni ezért maradnak a képernyőfelvevő programok...

2014. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a Fraps és a Hypercam azért akad, mert felvétel közben nagyon megy a CPU. Érdekes. Minek levédeni az adást, ha bárki úgyis ingyen meg tudja nézni?
2014. ápr. 26. 20:18
 3/4 csacsi2 ***** válasza:
Nálam a Hypercam 3 vált be, az jobban fut gyengébb gépen is mint elődei. Be lehet állítani, hogy ne tömörítse a fájlt, így nem kell még azzal is erőforrást pazarolni. A HD videók lejátszása eleve pörgeti a processzort + mindezt felvenni, menteni,kódolni ahoz már igencsak erős gép kell!
2014. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor az megpróbálom. Én még a Hypercam 2-ről beszéltem. Lehet, hogy elég lesz, a képernyőm felbontása 1366x768, nekem meg elég a 480p. A HD csak azért kell, hogy a minőség jó legyen, nehogy még kockás is legyen az alacsony felbontású videó.
2014. ápr. 27. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!