Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan PC játékot...

Tudnátok olyan PC játékot mondani amivel sokáig el lehet lenni?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amit nem így 3-4 óra alatt ki lehet pörgetni hanem eltart egy darabig. A stílus kb mindegy.

2014. ápr. 19. 19:18
 1/7 Tengor ***** válasza:

Fallout 3. Most tartok benne 60 óránál, a főszálat már majdnem kivittem, de még egy rakás felfedezni való van benne.

Ha végeztem jön a New Vegas.

2014. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áhh igen, azt már átvittem, a New Vegasnál pedig várom a teljes magyarosítást. Azért köszi :)
2014. ápr. 20. 10:10
 3/7 vakondegér ***** válasza:
Dragon Age 1 és 2. nekem bejött mind2 és nem 4 órásak ;) Prototype 1-2 is hosszú habár abban meg lehet unni a hentelést.
2014. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gothi1,2,3 . Risen 1,2 . ezek mind hosszú gémek ! a gotic 1,2 mai szemmel nagyon csúnya de nagyon jó és hosszú gém . 1 hét volt kijátszani őket úgy h napi 6 órát minimum toltam . DE ezt nekem úgy ,h tapasztalt gothicos vagyok . 1 kezdőnek akár hónapokba is beletelhet . a gothic 3 meg ariseneknek már jó grafikájuk van .
2014. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha már a kecskét adtad meg kulcsszónak, akkor a Goat simulator neked való.
2014. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
The Elder Scrolls V: Skyrim
2014. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm köszi a Gothic-ot meglesem. a Skyrim nem jött be nekem, nem kötött le sajnos. Igen a Goat simulatort próbáltam, jó kis gém :) De köszi mindenkinek az ajánlást :)
2014. ápr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!