Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan konvertáló programot, amivel a 2 hangsávos videót mindkét hangsávval együtt át lehet konvertálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok nekem mondani olyan konvertáló programot amelyik a 2 hangsávos (magyar, angol) HD videóból tud konvertálni 2 hangsávos avi, mp4, vagy mkv fájlt kisebb felbontással. Sajnos eddig akármit próbáltam mind leszedte az egyik hangsávot róla és sehol sem találtam semmilyen beállítást az eddigi programoknál, ahol ezt be lehetett volna állítani. Esetleg ez a progi képes erre a műveletre?


Előre is köszi!



2014. ápr. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy iktass be egy plusz lépést és garantált a jó végeredmény!


Tehát: feltételezem, hogy a HD videód mkv konténerben van. Ezt ezzel a programmal szét tudod kapni:

[link]


Na most fogod a videót és ugyanazzal a kódolással újrakonvertálod de most már kisebb felbontással. Ehhez bármit használhatsz (ha van hardveres gyorsításra lehetőséged akkor a Xilisoft Video Convert-et ajánlom) ha nincs akkor VirtualDub tökéletes!


Végül újra össze kell illeszteni:

[link]


Ezzel garantáltan sikerül!

2014. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor megpróbálkozok vele így. Akkor mi a teendő ha például mindezt úgy szeretném, hogy a kimeneti fájl avi legyen? Ez megoldható, mert van 2 hangsávval rendelkező avi videóm, szóval azt is összehozta vki, vhogyan! :)
2014. máj. 29. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. VirtualDubMod-al a legegyszerűbb...

[link]

lehet hozzáadni és elvenni hangsávokat illetve újrakódolni őket. és ezzel a videó átméretezése is pofonegyszerű és jóminőségű

persze ez avihoz való. mkv-hez a fenti megoldást ajánlom továbbra is!

2014. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!