Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom üríteni a...

Miért nem tudom üríteni a lomtárat?

Figyelt kérdés

Vista-t használok

Letöröltem egy programot (az unistall hibát írt ki ezért gondoltam h megszabadulok tőle manuálisan) Elmentem a géptől hagytam hagy töröljön. 45.000 File-t törölt ki. A lomtár ürítése parancsra felteszi a kérdést h valóban akarom e utána előugrik a "felkészülés a következőre: törlés" ablak és immáron kb 6. órája csak repked a zöld csík balról jobbra de semmi. Nem törli. Újraindítottam a gépet hátha majd most megint de még mindig semmi.. lehet h ennyi file a lomtárban már túl nagy falat neki? Próbáltam CC Cleanerrel az meg lefagy tőle. Nincs ötletem viszont van kb 8 gigányi szemetem és nem tudok tőle megszabadulni.

Aki tud segítsen köszi!!!


2009. dec. 21. 09:24
 1/2 anonim válasza:

Két dolgot próbálnék meg:


1) Csökkentett módban indítani a Windows-t (F8-as billentyű az oprendszer indítása előtt, és csökkentett módú indítás kiválasztása), és úgy megpróbálni megint a Lomtár ürítését.


2) Manuálisan eltávolítani őket. Ha XP-d van, akkor ha megjeleníted az összes fájl-t (ugyanis rejtett a mappa), akkor a C:\RECYCLER könyvtárban benne lesznek a fájljaid.

2009. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talan igen sok amit egyszerre torolni akarsz,probald meg kicsinkent,kijelolve csak egy parat beloluk,nalam ez bevalt.
2009. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!