Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro 9-et használok,...

Sony vegas pro 9-et használok, miért fogy a memória/hely?

Figyelt kérdés
A D-re telepítettem fel szándékosan a programot, de csináltam egy videó összevágást, és a C-n kezdett el fogyni a hely, 10 giga helyem volt, de a videó összevágás végén már csak 2 giga helyem volt, és a bevágott videók piros színűek lettek, és a gépem kiírta, hogy kevés a helyem vagy a memóriám a C-n, és le sem játszotta a sima videókat, amikből összevágtam a videót. A C-n fogyott a hely, nem a D-n, de miért? a C-n vannak az op86-os programok, a windows stb.. Direkt a D-re tettem fel a programot.. Értem én, hogy ha elindul a program elfoglal valamennyi helyet addig, (gondolom ilyen a program), de a D-re tettem direkt, és a C-n figy a hely, mit tegyek, hogy a D-n kezdje el használni a területet? 1 perces vidit nem tudtam csinálni, mert a memóriával kapcsolatban írt problémákat... ha a D-n szedné a helyet, akkor nem lenne gond, de nem értem hogy csináljam meg, ötlet?!

2014. ápr. 13. 09:56
 1/2 tabaki ***** válasza:

Annak, hogy a programot hova telepítetted, semmi köze ahhoz, hogy fog dolgozni az ideiglenes fájlokkal, amelyek szerintem a galibát előidézik. Valószínűleg alaphelyzetként a C meghajtó van neki beállítva, azon az alapon, hogy rendszerlemez biztosan van...

Nem használok Sony Vegast, csak látatlanban tippelek, hogy kéne lennie valami beállítómenünek (properties vagy options) valahol, és ott (esetleg Enviroments címszó alatt) az ideiglenes fájlok mappájának helyét is megtalálod. Ha így nem, akkor is kutakodj a menükben, hátha rábukkansz valahol.

2014. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vegyé még ramot
2014. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!