Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használ valaki Video Downloade...

Használ valaki Video Downloader-t (mozilla firefox-ban)? Segíts légyszíves! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok, végre találtam egy plugint ami tökéletes volt számomra.

Erről beszélek:

[link]

Tudjátok simán beépül a firefoxba és egy kattintással lehet videókat letölteni.


Na de most már sehol sem érem el az interneten! Egyszerűen nincs fent sehol, nem tudom miért.

Én meg újratettem az op rendszert és így már nincs meg nekem. Pedig még tegnap is ezt használtam, szóval működött rendesen csak már nem lehet az internetről leszedni.


Kérem szépen (könyörgöm!) akinek megvan a gépén átküldené nekem ha adok egy e-mail címet?

Nagyon fontos lenne, mert én rengeteg videót szedtem le.


Számtalan másik programot próbáltam de egyik sem megfelelő! Az egyik lassú a másik bonyolult a harmadik nagyméretbe tölti le, egyik sem jó sajnos.


Nézzétek meg a képet, amit linkeltem ott van amiről beszélek, légyszives ha valakinek még meg van akkor írjon! Nagyon nagy segítség lenne számomra!


2009. dec. 21. 00:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Már lassan a 30. hasonló programot próbálom ki, de egyik sem közelíti meg a video downloadert, számomra az volt a legtökéletesebb. Már tele van a gépem ezzel a sok szeméttel, nagyon boldog lennék ha visszakaphatnám a vd-t valaki segítségével.
2009. dec. 21. 01:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál?

[link]

2009. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azt nem tudom,hogy kompatibilis-e a legújabb Firefox-al.
2009. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A link ilyen oldalra visz.

[link]

2009. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam de ha kattintasz az install gombra akkor kiírja, hogy a webhely nem található! És akárhonnan próbálom letölteni mindig arra az oldalra visz, ami már nincs meg! :(

A hivatalos firefox oldalról se lehet már letölteni, mert nincs meg az a webhely vagy valami hasonlót ír ki.

Nem értem mi történt vele.


Nincs meg senkinek a gépén??? (adok e-mail címet.)

2009. dec. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!