Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassul a gépem?

Miért lassul a gépem?

Figyelt kérdés
Valamiért, amikor játszok, sokszor megáll a kép és percekre lefagy, vagy csak simán lemegy 1 2 fps re. Több játéknál is előfordul. Olyanoknál amik régebben tökéletesen futottak. Mi lehet a gond? valami ötlet?
2009. dec. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, persze lehet videokártya-gond, meg ilyenek is, de szerintem csak túl sok progi van feltelepítve, már be-belassul a vas. Újrarakás lehet, nem ártana.
2009. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már több program s ment rendesen, videokártya látszólag hibátlan.
2009. dec. 20. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy letörlöd a programokat, a fosom Windows még lassul tovább. Ha lassan romlik le a szint, alig veszed észre. Nekem a gépem szépen finoman romlott le használhatatlanra, fel se tűnt. Aztán azon vettem észre magam, hogy már dolgozni sem tudok rajta, ami régen ment, mint a karikacsapás. Letörltem minden felesleges programot, tényleg mindent, ugyanolyan szar volt.

Újraraktam, most több program van rajta, de fut megint, mint Forrest Gump.

Nincs logikus magyarázata. Hülye Windows

2009. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ebből alighanem újratelepítés lesz! Sose fogom megérteni a Windowst igazán.
2009. dec. 21. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy egy process monitor megoldaná a problémát.

szerezz ilyen progit,az elárulja ha esetleg az a baj hogy valami progi nagyon használja a procit(most itt nem a játékra gondolok)

lehet hogy vírusölő elindul,vagy valamelyik kémprogram irtó szoftver a gépeden.

ellenőrizd tehát hogy nem e valami ilyen progi futása okozza a lassulást.


amugy meg futtass le ilyen progikat hátha kémprogram vagy vírus okozza.


a start menü futtatásnál ird be:msconfig.exe majd entert üss

tedd át az automatikus inditásra és vedd ki a pipát a felesleges programok elől.

(de olyanokat hagyj meg ami driverre utal tehát mondjuk videókártyához vagy hangkártyához kapcsolódik,továbbá windows mappához.mert ezek tuti fontosak.no meg a virusírtót se bántsd.

2010. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem nem értettél meg, mert a probléma eléjön játék közben, ilyenkor ctrl+alt+del és megnézem de semmi nem használja jobban a procit mint azelőtt, virus kémprogtram pedig nincs a gépen, spybot szerint, avastot is futtattam teh't virus sincs.
2010. febr. 2. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!