Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja az MSN-emnek?

Mi a baja az MSN-emnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Mióta letöltöttem a MessengerDiscovery-t a 2009-es msn-hez, ha megnyitom az msn-t akkor azt írja ki:

"Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

Ez mit jelent? Ez lehet, hogy hülyeség, de most akkor törölnöm kell a Discovery-t ahhoz, hogy használni tudjam az msn-t? A válaszokat előre is köszi.:)

2009. dec. 20. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

nem tudom, amíg nem írsz semmit róla -.-

imádom az ilyen kérdéseket

2009. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%

ott ír róla alatta

észlény:D

2010. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Egy éve én is letöltöttem a discovery-t.

Hiába volt odairva az ismertetőhöz, hogy nem vírusos nekem az volt, és az msnemet újra kellett rakni, szóval nem ajánlom, hogy használd. Vannak külön scriptek. Pl. utánzó meg ilyenek. Keress utána, én azt mondom. Sok sikert!

2010. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez volt a baj vele.töröld le a discoveryt!! töltsd le a discovry 2-t és úgy már jó lesz(:
2010. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!