Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet ezt oldani?

Meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés
egy olyan cd/dvd-t szeretnék készíteni amin magán az adathordozón van egy operációs-rendszer(nem boot cd)elég ha csak egy nagyon lebutított windows. Lehetséges ez?
2009. dec. 20. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
windowsnál nem tudok ilyenről. ubuntunak van live CD-je.
2009. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

és ha ubunttal csinálnám akkor ezalatt még tudnék adatmentést végrehajtani?

2009. dec. 20. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
van ilyen, és windows alatt is van ilyen... pl Hiren's BootCD... van benne mindenféle adatmentő jószág, meg tesztelők is... meg integrált "Windows" is. de nekem volt vmi más is... Vortex Vdmin ERD Commander Boot CD a neve...már egy ideje nem láttam frissítést belőle...arra figyelj, h a satás winyókhoz friss boot CD kell amiben van sata driver...én már ráfaragtam ezzel...
2009. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neked is nagyon szépen köszönöm!
2009. dec. 20. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiren's Boot CD - ird ki az ISO-t

[link]

bootolj a Cd-röl, majd válaszd a MiniXp-t

[link] images/on_boot.gif

2009. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ubuntu linuxot elindítod cd-ről "live" módban (csak kipróbálod, nem telepíted opció) akkor pendrive-ra, külső vinyóra ki tudod menteni az adatokat.
2009. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Windowshoz ott az XP Death Edition DVD...

Ez tartalmazza az XP Death telepítőjét, és rengeteg progit, és az indítómenüjében van egy Vista is, ami nem települ, hanem a DVD-ről fut rengeteg programmal.

2009. dec. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!