Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggola left 4 dead?

Miért laggola left 4 dead?

Figyelt kérdés
meg volt egy fel eve akkor nem laggolt a left 4 dead es maxon volt minden lazan ment most meg laggol mint allat en ara gyanakszom hogy windovs 7 en nem fut mert fel eve xp volt most meg windovs 7 nem tudom miert nem megy ha esetleg ha van valami patch amirol en nem tudok vagy tippetek letszi valaszoljatko elore is koszi
2009. dec. 20. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az hogy "laggol" meg az hogy "szaggat" nem ugyanaz.

laggolni akkor laggol, ha a netkapcsolatodban tobb csomag folyamatosan kiesik. Ez oka lehet hogy tobben hasznaljak a netet, megy a torrent, stb.

szaggatni akkor szaggat ha a geped nem birja. Teendok:

a, toredezettsegmentesites, driver-, esetlegesen windows-ujratelepites.

b, grafika lejjebbhuzasa.

2009. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

50mb/sec es gepem van es ha elolavstad volna vekony betus reszt akkor lathatad volna hogy oda irtam

mielot ujra lett rakva maxon lazan elfutot quad cores gepem van hagyal mar miert ne futna? en azt kerdtem nem e tudtok valami patchet amugy meg mar probaltam kinyomni minden mast de ugysem de mielot ujra raktam mas is ment es nem laggolt

2009. dec. 21. 15:25
 3/16 A kérdező kommentje:
de birom nem a kerdesemre valaszoltal csak elemezted faszom en azt kertem hogy segitsetek vagy valami patchet adjatok
2009. dec. 21. 15:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Steam automatikusan patcheli te meg ne idegeskedjél me olyat levágok neked hogy az északi sarkig repülsz.Boldogtalan karácsonyt.
2009. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
látod látod, ha nem warezoltad volan a játékot, akkor a kézikönyvben kaptál volna 1 telefonszámot amit egész nap csörgethetsz ^^
2009. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mit utsz kis szaros azt se tod hany eves vagyok amugym ar megvan windovs 7 em volt es szar drivert szedet le hoza kosz a semmit mindenki enyi szart egy helyen atya eg
2009. dec. 24. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Jajjajj ugat itt a 12éves warezpisti aki irni se tud XD

Ne ugassál kicsicsíra odamegyek megnyalatom veled a csöves bréjét és láncfűrésszel vágom majd le a hajad

2009. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ne ugasal hulye gyerek en legalab az usa ban floridaban elek es nem ezel a roman teli es cigany teli szar orszagban ahol akkora a csorosag hogy nagy dolog egy szamitogep megvenni meg nem fogom mert anyira nem tetszik sot mar meg is untam 12? hulye gyerek 11 es vagyok tod kinek ugasal ki tudja meniy vagy 9? es igaz magyarul nagyon nem tok irni mert nem nagoyn haszanlom ezt na szar nyelvet
2009. dec. 25. 15:02
 9/16 A kérdező kommentje:

latsziok hogy vmi zsido cigany szeruseg vagy mar lancfureszezel hulye csoves magyar cigany mondok valamit magyar=cigany ilyen egyszeru sz*opd le azt a komunista ge*ci anyadat es ide valaszolni kell te cig*any zsido nem po*fazni kis 15 eves ci*

go mivan megba*szta anyad a jobbikos zsidkoat kur*va anyad

2009. dec. 25. 15:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Úristen......inkább te vagy cigány...:D
2009. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!