Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 update 1 frissítés...

Zolicop kérdése:

Windows 8.1 update 1 frissítés után nem tudok belépni a gépre. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval Fujitsu laptopon a windows 8.1 x64-t tegnap frissítettem a Windows update-röl kb 800Mb méretü fájl volt. Letöltődött,települt majd az ujraindulás után nem tudok belépni,beírom a fiók jelszót utána nem megy tovább. Újraindítani nem lehet csak az egy pillanat felirat látható. Egyszer negy nehezen belépett de akkor meg nem volt egér.Járt valaki így,mi a gond ?

2014. ápr. 10. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így akkor, amikor hamis rendszert tettem fel a gépre. Pl. aktiválás után csinálta ezt. Belépés után fekete képernyő az egér nyíllal. Próbálj meg rendszer-visszaállítást csinálni, ha legalább a feladatkezelőt el tudod valahogy érni.
2014. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam elérni a visszaállítást , új telepítés lett belőle.
2014. ápr. 10. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor az Update 1-et telepíted, vagy inkább már nem mered? Ha tudsz olyat, esetleg klónozd le a rendszert az Update 1 telepítése előtt.
2014. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már az update 1 változatos ment vissza :-)
2014. ápr. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!