Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ben hol találom az...

Windows 7-ben hol találom az Adminisztratív eszközöket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 20:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajna az sincs ! ok akkor most újra rakom a rendszert és ha meg lesz hogy tudom majd be állítani hogy a ne kérje a rendszergazdai jogosultságot mert én vagyok de akkor is kéri.
2014. ápr. 7. 20:36
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarom a szegény kérdező kérdését összeszemetelni, de meg kell jegyeznem, hogy szánalmas, ahogy ez a gyerek már évek óta itt kötözködik mindenkivel, és lám, most is, hogy kiderült, nincs igaza, máris a nyelvtanba kezd belekötni...


Talán a kérdezőnek az angol-magyar átjárás nem jelent akkora problémát, mint neked, öreg. Inkább iratkozz be valami tanfolyamra, akkor neked se fog, és addig is kevesebb időt töltesz itt sokak örömére.

2014. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerinted az angol a fontos, szerintem itthon a magyar nyelv. Persze, lehet, most sincs igazam...
2014. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!