Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az msn mostanában nem küldi...

Az msn mostanában nem küldi el az üzeneteket, kiírja h: az üzenetet nem skerült minden címzettnek elküldeni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
nem mindig csinálja de elég idegesítő hogy 10ből néha csak 1 megy át....vírusirtó, kémprogifigyelő van, lefutattam őket többször is és semmit sem találtak.Nem tudom mi lehet a baj...
2008. júl. 24. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam dettó ugyan ez.azután letöltöttem a spyware kémprogram írtót.meg lett a bűnös,most van egy új msn vírus.nagyon alattomos és szinte minden elől el tud bújni.nem is vírus hanem féreg.ráadásul befolyásolja a programok működésért.nem tapasztaltad mostanában hogy valaki csak egy linket vagy képet küldött neked?mert az a vírus.és ha megnyitod,baj van.a küldő nem is tud róla,mert akkor is küldi ha be sincs jelentkezve.
2008. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Pontosan ez volt nálam is. Én meg kis naiv mindig megnyitottam. Újra lett húzva gép. De azóta is kapom ezeket a linkeket,amit persze mostmár nem nyitok meg. És kiírom az üzifalra az illetőnek hogy írja ki hogy vírusa van és ne nyissa ki senki. Nem tudom ezen kivül hogy lehet védekezni ellene?!
2008. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hehe én mindig megnyitottam, ha közbetlen rákattintottam se történt semmi. linkeket ctrl+c ctrl+v-vel nyisd meg
2008. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, letöltöttem spywaret és az sem talált semmit...újratettem az egész msn-t most már jó..
2008. júl. 25. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy sztem ne használj msn-t van más alternatív program is chatelésre és sokkal biztonságosabb is. Én a Mirandat-t hsználom www.usite.hu innen leszedheted. Azóta nem kaptam még vírust mióta ezt használom.
2008. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!