Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni msnhez...

Honnan tudok letölteni msnhez olyan segédprogramot ami kimutatja h ki van rejtve fent meg, hogy ki tiltott le?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen szkript nem létezik. Még akkor sem, ha hallottál róla. Windows rendszeren legalábbis biztos nem :)


Olyan szkriptet viszont már láttam, ami azt jelezte, ha ablakot nyitott vagy zárt az illető.

2008. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 25. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen nemlétezik, ez olyan mint a myvip jelszó krekker amit a sok láma akar
2008. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2008. júl. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ismerek eggyet;)...És használom is.Szerintem nagyon hasznos kis progi: Messenger Discovery live <- ez a neve.A másik nevében is tudsz vele írni vagy hamis hibaüzenetet küldhetsz a másiknak,korlátlan mennyiségű rezgő figyelemfelkeltést küldhetsz meg hasnonó finomságok....És ami a legjobb:::::Magyarul is le lehet tölteni!Enjoy!
2008. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csiber válasza:
nee discovery-t ne tedd fel, mert egy darabig jó, aztán elkezd fagyogatni az msned. föleg wlm 9nél csinálja, de nekem 8.5nél is csinált már olyat hogy belefagyott az ablak az asztalba :D (mielött mondanák az okosok, nem driver hiba, mert a legujabb nvidia 182. volt fenn).
2009. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak csak annyit mondanék hogy azért fagyogat neki mert msn plus és a messenger discovery üti egymást...tehát lefordítva nem használhatod mind a kettő programot hanem egyszerre csak az egyiket.
2009. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!