Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mkv fájl konvertálása MTS...

Papp Mihály kérdése:

Mkv fájl konvertálása MTS fájllá? Hd filmeket szeretnék átkonvertálni MTS Fájlokba

Figyelt kérdés

Sok HD-és filmem van (1080p mkv) amit szeretnék átkonvertálni MTS formátumba, hogy le tudja őket játszani egy eszközön. Ezekkel már próbáltam, de nem jártam sikerrel.

Any Video Converter Professional, Xilisoft HD Video Converter, WinX HD Video Converter Deluxe



2014. ápr. 5. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezzel sem sikerült: 4Media HD Video Converter
2014. ápr. 5. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeket használd.Ingyenes és minden ilyen dolgot meg tudsz vele oldani.TsMuxeR és Mkvmerge GUI.
2014. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekkel sem sikerül. A filmet ki tudom választani és be is illeszti a program, de nem találok olyan lehetőséget, hogy MTS-be át tudjam konvertálni. Esetleg van valami trükkje?
2014. ápr. 5. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnyitod a Ts Muxert ott vann hogy add.Ott hozzáadod az mkv fájlt.Kijelölöd a kimeneti mappát meg a kimenet tipusát osztanság kész.Vagy mit nem értesz?
2014. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy te hol látsz a kimenetnél MTS lehetőséget?
2014. ápr. 5. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
MPEG Transport Stream.Ne zavarjon egy 2 azaz kettes is van közte.Ezek mind konténer formátumok.Nyilván világosabb lett volna az agyam ha megmondod minek kell.Hogy az mkv miért nem jó?Hisz ugyanolyan paramétereket tud hozni.Valamint sokkal több platform támogatja.
2014. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!