Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni egy letöltött kocsi kinézetét Gta San Andreashoz?

Figyelt kérdés
Letoltottem egy kocsit de egyedivé szeretnem tenni a hátára és a két ajtóra feliratot rakni. Próbálkoztam TXD Workshopban es kimentettem a kepet es azt paintbe módosítottam vissza raktam, csak gondjaim, hogy a felirat a bal oldali ajtón jól latszik míg a jobboldalin a tükörképe és a tető csomagtartót nem tudom eltávolítani. Tehat egyszóval szükségem lenne valami szerkesztőre ahol meg tudom adfni mit hova rakjon es ha lehetne lássam a végeredményt is nekeljen minden egyes módosításért a játékba raknom hogy lássam hogynez ki valójában.
2009. dec. 19. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ZModeller
2009. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ na es honnan lehet letölteni regisztraltat (esetleg egy torrent oldalt ahol láttad) mert amit én letöltöttem abba nem tudok importálni mert "Only registered version can import files." hiba üzenetet ad.
2009. dec. 19. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtubon nézzél hozzá www.youtube.com és a keresésbe a nevet és utána ez activation code vagy licence vagy serial key vagy codes vagy google.hu és ott rákeresel a program nevére ZModeller és utána irod hogy kódok.
2010. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak annyi hogy az nem hibaüzenet hanem figyelmeztetés az 'előző voltam.
2010. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!