Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Újratelepítésnél már...

Üdv! Újratelepítésnél már gyakran ütköztem abba a problémába, hogy nem minden Lenovo laptop fogadta el a telepítő lemezt. Ajánlatátok olyat, ami jó lesz?

Figyelt kérdés
A probléma ott merül fel, hogy a winchestereket nem ismeri fel a telepítő lemez. Nekem, ami a sajátomhoz megvan, mert enyém is Lenovo...semmi probléma nem merült fel vele...ámde van 3 ismerősöm, akinek szintén lenovojóa van, és hülyék a telepítéshez...mondjuk ki nyíltan...bár lány létemre, meg hogy nem olyan suliba jártam én is újra tudom tenni a gépet. De most az egyikük megint rám bízta, és tudom, hogy az enyém, az én telepítőlemezem nem lesz megint jó hozzá......Ncore-on és Diablon is fent vagyok....ajánljatok már olyat, amivel nem kell szenvednem, hogy felteszem, aztán telepíthetem újra.......előre is köszi....

2014. ápr. 3. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
De milyen telepítőt hadarókám?Milyen telepítőt??
2014. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ncore oldalán.....Windows.7.Ultimate.SP1.HUN.x86.Integrated.2012.08.17.carlosca


Nekem ezt fogadja el, ismerősnek viszont nem, nem ismeri fel a wichestert, mint ha nem is lenne. És ne hívj hadarókámnak, mert nem vagyok szakavatott 19 éves lány létemre, magamnak mindig én csinálok mindent, viszont ütköztem egy ilyen problémába, hogy ismerős gépén, nem ismerte fel a SATA HDD-t vagy mi a jó eget.

2014. ápr. 3. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy hívlak ahogy akarlak!A BIOS-UEFI-ben lessz a gond.Ott kell átállítani.AHCI mód átálítod IDE-re.Ez ötletem tizenkilencéveském.
2014. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még folytatni akartam hogy valószínű az ő Lenovo laptopja nem ugyanazt a BIOS-t kapta mint a tied.A Windows 7 meg nem ismeri fel az UEFI-t.Amit át kell állítani legacy módba.Most néztem meg mert van itt egy Lenovo éppen.
2014. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy hívsz, ahogy akarsz....azért mert csaj vagyok és nem a gépek világában élek nap mint nap, és nem szakmám....még nem kell lefikázni te észkombájn.

Erről ennyit...segítségért jön fel az ember ide, és különféle titulussal illetik.......lehet neked szakmád, meg a számítógép egy hobbid, de nem mindenkinek az. És segítségért jár ide az ember, nem azért, hogy leamortizálják te s**gfej. Most már én is ezt mondom!!!

2014. ápr. 3. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem segíteni akartam?A s**gfejt köszönöm az tetszett.Az észkombájn elmegy.De ilyen titulus vagy mi azt csak nem kívánhatod nekem.Meg semmilyen mortizációhoz se nincs közöm.De idézem „ámde van 3 ismerősöm, akinek szintén lenovojóa van, és hülyék”irtad.Gondoltam belefér egy kis irónia.Szarkasztikus háttér nélkül.De úgy látom magas volt a küszöb és belerúgtál.Nézz meg egy vígjátékot.
2014. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj meg helyesen írni, mert általános iskolában tanítják....az meg már alapszint szivi ;)
2014. ápr. 3. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen most hogy elolvasom a feltett kérdésedet ami tele van alapszintű dolgokkal ígérem nekiveselkedek.Jó volt veled dumálni.De nekem már pizsamaosztás van.
2014. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik Lenovo típussal van gond? Az enyémet operációs rendszer nélkül vettem tavaly ősszel. Lenovo G505 egyébként, telepítettem rá Windows7 Home Premium 64 biteset. Mivel voltak gondjaim? Az összes vacak drivert a netről kellett levadásznom, mert a géphez csak egy Windows8.1 driver CD-t adtak. (Majdnem 100 ezerért, na ja). Egyébként én is lány vagyok és régóta foglalkozom informatikával, nem a fiúk kiváltsága ez!
2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!