Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert irja ki mindig hogy...

Miert irja ki mindig hogy keves a memoria ha kene legyen minim 300 mega ures hely? Mit csinaljak? Windows XP

Figyelt kérdés

Mindig kiirja higy keves a

memoria ( low disk space ) a C meghalyton. Ha

raklikellek a C-re mutatja hogy van 315 mega, 2

masodperc mulva mar csak 300, aztan 280 es igy

tovabb egesz 0 -ig vagy 10-ig es akkor lefagy

mit lehet csinalni?



2014. ápr. 2. 09:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
reg clean pro - t nem engedi hogy leszedjem
2014. ápr. 2. 09:37
 12/34 A kérdező kommentje:

Tengor koszi de pont most lattam a valaszod es mar elinditottam a CCleanert amit a masik valaszolo kuldott

remelem mukodni fog

koszi mindenkinek de meg ne menjetek el

2014. ápr. 2. 09:39
 13/34 A kérdező kommentje:
ez sem megy mindig 22%-nal van
2014. ápr. 2. 09:42
 14/34 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy "semmi"! A böngészőtől kezdve a tömörítőprogramokon át minden oda pakolja az ideiglenes fájlokat. De a rendszerfrissítések is oda töltődnek le, illetve oda települnek. Jobb esetben egy részük megsemmisül (pl winrar nekem nem szokott sok szemetet hagyni) de böngészők több száz megányit! Ahogy böngészel, úgy fogy a hely a merevlemezen. Ha ez feltűnően gyors (böngészés nélkül is) és éppen nem tölt le frissítéseket a gép, akkor azért annyira nem normális dolog a hely fogyása. Ha van Total Commander-ed akkor a mappanevekre állva (space-t nyomva) megtudod a méretüket. Így kinyomozható, hogy mi az ami ilyen hatalmas és melyik növekszik... akkor valószínűleg az ok is meglesz.
2014. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
nincs total commanderem
2014. ápr. 2. 09:46
 16/34 anonim ***** válasza:
Azért van gondolom 22%-nál mert hely nélkül nem is tud feltelepedni. Igen ez is a C-re települ, ha nem váltassz útvonalat!
2014. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
azt hiszemlegjobb lesz ha megkerem tesomat hogy telepitse ujra az egesz windowst
2014. ápr. 2. 09:48
 18/34 A kérdező kommentje:
feltelepitette. miutam megnyomtam a run cleanert allt meg 22-nel. de mar igy is van 200 megam most ... az is jobb mint a semmi
2014. ápr. 2. 09:49
 19/34 anonim ***** válasza:
Az is (egy) megoldás... de jelen esetben nem lenne rá feltétlen szükség. Na meg az új rendszer is teleszemetelődik idővel. Ha a C meghajtó csak egy partíció, akkor érdemes lenne megnövelni a méretét főleg ha ennyire telepakoljátok (gondolom programokkal). Na mindegy, nem akarom túlbonyolítani az életed, a lényeg, hogy hosszú távon az sem lesz megoldás. A szemetet néha ki kell dobni, különben egy idő után nem férünk be a lakásba! :)
2014. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
JAA! Az ne zavarjon meg... indítsd el még egyszer. Nem baj ha megakad... lehet hogy akár több percre is. Várj amíg nem megy végig 100%-ig!!!
2014. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!