Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamilyen MsMpEng. Exe...

Valamilyen MsMpEng. Exe program folyamatosan (vagy elég gyakran) 50 %-ban használja a processzort? Mi lehet ez, és el lehet távolitani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a Windows Defender. Kapcsold ki.
2009. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hoppá! Nálam a deffender (-f?) ki van kapcsolva, és mégis. A kérdezőnek megoldódott a gondja?
2010. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 edemmester ***** válasza:

Én (Microsoft) Security Essentials vírusirtót használok.

Annak a valós idejű védelme az említett MsMpEng.

De hogy mi okozza az 50% CPU felhasználást azt nem tudom megmondani. (Nekem nincs ilyen problémám.)

2010. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is Microsoft Security Essentialst használok, és ennek ugye ez a valós idejű védelme.

De az normális, hogy kb.41 000 K RAM-ot használ ?:O :S

2011. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is MSE-t tettem fel, hasonlókat tapasztalok néha. Nálam is kb 50%...
2012. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Micheller Csaba válasza:
Olyankor eszik sok CPU-t mikor a frissítéseket tölti le és telepíti, naponta egyszer sajnos ki kell várni míg végez.
2013. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Win8 elég okos, csak akkor engedi neki, hogy használja a CPU-t ha nem fut más. Indítsd el a böngésződ, és már visszább is veszi azonnal.
2015. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!