Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a notebookom...

Miért van az hogy a notebookomhoz a letöltött drivereket csak egyszer tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
Nos szóval van egy 2,5 éves HP 630-as notebookom és gyárilag nem adtak hozzá lemezt amin rajta lennének a driverek így a hp honlapjáról kell leszedni azokat na de van egy olyan gondom velük hogy kétszer nem tudom ugyan azzal a telepítővel feltenni a drivereket: csak példaképpen... ha ma ujratenném a rendszert és leszedném a drivereket és kiírnám lemezre vagy egy másik partíción tárolnám el őket akkor felmennének gond nélkül de ha holnap is ujratenném akkor hiába használnám ugyan azt a windows telepítőt... a driverek akkor sem lennének jók.. ujból lekellene szednem őket és úgy tudnám feltenni őket... magyarán olyanok a drivertelepítők mint az egyszerhasználatos mobilok... ha használtam akár ki is dobhatom... mitől lehet ez szerintetek? ez már ilyen volt akkor is mikor először ujrakellett telepítenem a windowst

2014. márc. 30. 16:28
 1/3 Tengor ***** válasza:

Butaság. Ennek nincs értelme és nincs is ilyen.

Ha külön partícióra teszed, akkor esetleg lehet írni kódot, ami módosítja a telepítőt, hogy ne lehessen többet használni, de akkor is ott a kérdés, hogy miért? Kinek jó az?

Ha pedig kiírod még szoftveresen sem lehet módosítani.

2014. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy miért vagy hogy csinálja de csinálja... ha nem csinálná ki sem tettem volna a kérdést... valamit kiír a konfigurációval kapcsolatban mint ha nem arra a gépre vagy rendszerre akarnám tenni mint amihez jó...
2014. márc. 30. 16:50
 3/3 A kérdező kommentje:

innen szoktam leszedni :


[link]

2014. márc. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!