Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Intel (r) pentium (r) 4 cpu...

Bighorgasz kérdése:

Intel (r) pentium (r) 4 cpu 3. 06 ghz integrált hangkártyához milyen illesztőprogram van és honnét tudok olyat letölteni?

Figyelt kérdés
A fenti gépem van, de valahogy sz@rakszik rajta a hang valószínű a hangkártyám illesztőprogramját nem sikerült az előző tulajnak feltenni rendesen és nem adott hozzá programot se amivel szórakozhatnék. igazából a hang problémája abban merül ki, hogy amikor nem játszok le vele semmilyen hangot se akkor is kiad hangot a hangszóró. és még maximumon is alig éri el a hallható hangszínt. IDEGESÍTŐ

#Intel #Pentium 4 #cpu 3.06 ghz
2014. márc. 29. 18:45
 1/5 Tengor ***** válasza:

Amit megadtál az CPU, nem gép és nincs köze a hangkártyához, de azért szép próbálkozás volt.

Az alaplapnak megfelelő hankártya drivert tedd fel az alaplap gyártójának oldaláról.

2014. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs nem vagyok számítógép mágus de amikor a sajátgép tulajdonságait megnéztem ezt írta ki:

Intel (r)

pentium (r) 4 cpu 3.06 ghz

3,06Ghz 2 GB RAM

csak ennyit tudok semmi mást

2014. márc. 29. 19:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Az alaplapnak megfelelő hankártya drivert tedd fel az alaplap gyártójának oldaláról.


az a baj hogy fogalmam sincs, hogy ezeket a dolgokat hol lehet megnézni! azt se tom hogy realtech vagy mi a frász a Hangprogramom

2014. márc. 29. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alaplapnak megfelelő hankártya drivert honnan tudom meg?
2014. márc. 29. 19:07
 5/5 A kérdező kommentje:
ÁH Hálleluja szerintem megvan az alaplapomra ez van írva: ASRock 775I945GZ Dual core elven ez lesaz nem?
2014. márc. 29. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!