Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El lehet-e küldeni emailba,...

El lehet-e küldeni emailba, vagy más tükkel?

Figyelt kérdés

Vezérlőpult/megjelenités/képernyőkimélő/3D szöveg beállitásai.

Ez utóbbi oldalon "alkotott" egyéni szöveget a beállítási lehetőségekkel formázottan hogyan tudom elküldeni emailban?


2009. dec. 17. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A C:/windows/system32 -ben vannak ezek a .scr fájlok, küldd sima fájlként emailben.
2009. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek, az ajánlott megoldást ird le részletesebben, hogy megtaláljam,és kezelni tudjan.(Utána küldök két zöld kézmelegitőt)Különben, kösz!
2009. dec. 17. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is milyen levelezőt használsz? Mondjuk legyen outlook expressz. Levél létrehozása- feljön az ablak - melléklet gomb - tallózás: itt keresed ki a c:/windows/system32-t, és azon belül is a kiválasztott képernyőkímélődet. Aztán küldés és kész.
2009. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha mégegy lendítést adsz, talán utána sikerül!(nem outlook-om van, hanem citromail és gmail) Egyébként, aki ezt a képernyőkimélőt összehozta, az egy vendégem volt, de már elment, én pedig egy kezdő vagyok, ezért is megy nekem ilyen gyatrául.
2009. dec. 17. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
gmailnél is teljesen ugyanígy kell. Elindítod az új levél írását, ott lesz olyan, hogy melléklet csatolása. Utána teljesen ugyanaz, ahogy írtam.
2009. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!