Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pio módos lett a winchesterem,...

Pio módos lett a winchesterem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éves Sata 2-es winchester, forumokon azt olvastam h az eszközkezelőben az Ide Ata/Atapi vezőrlők fül alatt törölni kell a winchesterhez tartozó IDE csatornát és gép resi után jól fog működni, na nekem ez nem segitett.

Windows XP-m van, magyar.

Előre is köszi a segitséget:)


2009. dec. 16. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt valójában CD, DVD meghajtókra használom ha karcos lemez után win permanensen lelassítja a meghajtót.Ha van egy kis érzéked és biztonsági mentést csináltál a registryről próbáld ki:


DMA reset Registryn keresztül, saját felelősségre!


HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E96A-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}


0000,0001 stb értékek a meghajtók.


MasterDeviceTimingMode: Amilyen módban éppen fut


MasterDeviceTimingModeAllowed: Az engedélyezett legmagasabb érték, ezt kell törölni vagy 0xFFFFFFFF -re állítani


UserMasterDeviceTimingModeAllowed: Manuális limit


Törölni a MasterIdDataChecksum SlaveIdDataChecksum bejegyzéseket.


Restart.

2009. dec. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm, hmm. Ez hasznos lesz később nekem is, köszi!
2009. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!