Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? MSN en kültek...

Mit csináljak? MSN en kültek egy olyan szöveget hogy nézd meg a képem: link és én meg nyitottam le töltöttem, és most küldi másoknak is ezt a szöveget, hogyan törölhetném ki hogy ne küldje másoknak? :S

Figyelt kérdés
lécci segítsetek:S
2009. dec. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
MSN Virus Remover vagy MSN Képvírus eltávolítót tudom ajánlani.
2009. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köcce erre nem is gondoltam
2009. dec. 14. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

juj én is megkaptam... olyan ideges voltam...

folyamat beszélgetőablakokat nyitott -.-

de nem is gondoltam rá, hogy akkor másnak is elküldi...

de én kijelentkeztem, és utána jó lett.

Legalább megtanultam hogy semmi ilyesmit nem nyitok meg! :)

2009. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de nektek nem furcsa hogy egyszer csak valaki ezt irja minden köszönés nélkül és mire megnéznétek már ki is van lépve?meg nekem most ilyesmi link volt hogy facebokbkbk.xy.. ezeket is figyeljétek azért..és nem lesz gond
2009. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen én is azt kaptam meg :S

hát jó, de ezt egy barátnőmtől kaptam, és azt hittem gyorsan akar valamit mutatni.... de ő is úgy kapta :S

2009. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is így jártam, de én beszélgetés közbe voltam vele és akkor külte
2009. dec. 14. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugika:D én is megkaptam sajna ma^^ azért nem voltam ideges..xD lefutattam a vírusírtóm.. semmi változás.. most neki álltam a msn virus remover -nek vagy minek:) és reménykedek hátha használ.. ha meg nem hát akkor goodbye msn hello skype:D vagy esetleg ebuddyn fel megyek msnre
2010. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!