Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellemetlen poénkodást melyik...

Kellemetlen poénkodást melyik programmal tudnék kivágni DVD-re mentette esküvői videóról?

Figyelt kérdés
Unokatesóm esküvőjén én is videóztam, persze utána elkérték. Előtte megnéztem és bátyámmal elég jó poénokat engedtünk el, de egy-két személy ezt a lekére venné. Hogyan (melyik programmal) tudnám kivágni azt a kellemetlen, egy-két 20 másodperces részt. Egyszerű progi kéne, ami enged kivágni, és a részeket összeilleszteni. Köszi!
2009. dec. 14. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Filmek konvertálása, tömörítése, film vágása, filmek egyesítése, program leírások:


[link]

2009. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a felvevőhöz nem adtad szoftvert. de ha mégis ilyen lenne a helyzet akkor használd a sony vegast. nem ingyenes, de ez a mai világban nem jelenthet problémát. szerintem egyszerű kezelni.
2009. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az a link nem jó itt egy másik: [link]
2009. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még ötleteket...
2009. dec. 14. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Windows movie maker(Y)
2009. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MOven Maker ésmég a letöltési idötis megsporolod mert fent van a gépeden mert alap windows
2009. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi a bajom, hogy én a móssított dvd-t ( *vob-okat ) szintén dvd-ként, asztali gépen lejátszhatóként akarom látni, de a file mentésekor movie maker-es, saját kiterjesztést ajánl csak fel. Viszont látom, hogy rákérdez, hogy akarom prezentálni a megvágott anyagot, és felajánlja az aszatli dvd-n lejátszást, gondolom ezt kell választani. Csak akkor egyből dvd-re írja, vinyóra nem lehet menteni, na, de ez nem nagy baj.
2009. dec. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!