Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz hogy Mac gépre fel lehet...

Igaz hogy Mac gépre fel lehet tenni egy különleges messengert viszont oda csak olyanokat lehet felvenni partnernek akik szintén Mac gépet használnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos...

Konkrétumot nem tudok, így csak általánosságban: messengerből rengeteg van, NEM CSAK MSN (live messenger) létezik. Ezek általában átjárhatatlanok, szóval csak azonos messenger-beli partnert lehet felvenni.

Másrészt általában egy ilyen azonnali üzenőrendszerhez több kliensprogramot is megjelentetnek, pl. msn-hez is van a hivatalos messenger, aMSN, Kopete, KMess, stb. Ha találsz Mac-re is valami MSN.klienst, akkor azzal akármilyen MSN-partnert felvehetsz.

Rem érthető voltam. Kicsit már fáradok. :D

2009. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ADIUM-ra gondolsz?

[link]

2009. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom mire gondolok, mert múltkor mondtam az egyik ismerősömnek hogy LEHET veszek egy Mac gépet. Mondja hogy ne vegyek mert amilyen nagy msn-es vagyok bajom lesz mert az Windows Live messenger nem fog menni rajta. Oké, én rögtön google: messenger for mac mondja: azt hiszem hogy nem találta meg ezt ő is amikor a barátnője mac gépét használta, csak ide csak mac-eseket lehet felvenni @hotmail.com @yahoo.com stb.-seket nem lehet. De miért nem? Nekem a wlm.-en is van yahoos ismerősöm is.
2009. dec. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!