Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 elfut ezen a konfigu...

Windows 8 elfut ezen a konfiguráción?

Figyelt kérdés

Pentium 4 "Cedar Mill" 3 Ghz

2GB DDR2 RAM

ATI HD6450 512MB videokártya

Elvileg a "Prescott" kódnevű processzoron megy, de nem tudom, hogy ez a "Cedar Mill" fejletlenebb-e valamilyen szempontból.

Nekem elég lesz a 32 bites verzió is, jelenleg WIN7 32Bit Enterprise megy rajta, teljesen gyors, jól működik.

Köszi előre is a válaszokat.


2014. márc. 9. 14:14
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Még mindig én vagyok bocs. Most rákerestem én is egész pontosan IntelPentium E5300 Dual Core CPU 2,6Ghz. ---MMX,SSE,SSE2.SSE3,SSSE3,EM64T,VT-x --ezek semmit nem mondanak nekem...
2014. márc. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na népek köszi mindenkinek a válaszokat, mindenkit felpontoztam.

Erőt vettem magamon, s ma este felraktam a 8.1-et, és teljesen jól működik az általam említett konfiguráción. Semmi hókuszpók nem kellett hozzá. Azért írom le, hátha valakinek esetleg hasznos lesz egy hasonló számítógépen, hogy nem kell aggódni. (Előtte amúgy lefuttattam még a 7-en ezt az update assistant vagy milyen nevű programot, az annyit írt ki, hogy a biztonságos boot nem fog menni, de nem is kell az nekem, nem rinyál ettől a rendszerem.)

A telepítés előtt a felhasználóm mappájának tartalmát lementettem, csak pár program volt rajta, azokat pikkpakk újraraktam, a nyomtatókat (2 Canon wifire csatlakozó nyomtató) pedig képzeljétek, magától felismerte, semmilyen drivert nem kellett letölteni hozzá. :D Szóval baromi jó ez a rendszer, nem bántam meg. Most is ezzel a kezdőképernyővel játszom, meg most épp írom az "örömhírt". :D

2014. márc. 16. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!