Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova menthette? Nem találom.

Hova menthette? Nem találom.

Figyelt kérdés
A legújabb Word verzióm van, és egy dokumentumot el szerettem volna menteni. Rákattiontottam a lemez ikonra, aztán mentette, de nem tudom hova. Nem lett még sehova se mentve, ez biztos. Az eredeti dokut e-mailben kaptam, csak megynitottam, én kiegészítettem és nem lett mentve. Viszont nem kérdezett rá, hova mentse. Nem ez az első, hogy ezt csinálta, és a korábbiakat se találtam meg :( Hova lehettek? Honnan lehet előbányászni őket? Légyszi fontos lenne. Köszi!
2009. dec. 13. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Nézz szét a Temp könyvtárban, vagy a Recentben
2009. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg azt az e-mailt, nyisd meg mégegyszer a fájlt a wordben, aztán mentés másként, és ott lesz valahol, ahova menteni akarja, talán a név is egyezik.
2009. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használd a Keresés-t. Keress rá a dokumentumokra, itt megadhatod a dokumentum nevét vagy egy a dokumentumban található szót. Ha tutira elmentetted, így meg fogod találni. :D
2009. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. az a baj, hogy ezen a szar új wordön még mentés másként funkciót is rakat kerülővel lehet csak előbányászni. keresést megpróbálm, ha nincs meg, akkor bukta van

köszi!

2009. dec. 13. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó az új Word, csak először rá kell szánni 1-2 órát a megtanulására. Elszántabbaknak akár egy napot is. A bal felső sarokban látsz egy nagy kerek gombot, ott van a legtöbb dolog, ami régen a File menüben volt.
2009. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!