Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam át az alkalmazásb...

Tomiiwhaw kérdése:

Hogyan írjam át az alkalmazásban azt, hogy ne keljen fizetni az érmékért?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy hol, vagyéppen hogyan irjam át az alkalmazásban azt, hogy az érmékért ne kelljen fizetni...

Mert egy másik aplikációt leszedtem meg hackelve... és ott csak rá nyomok, hogy "buy" és oda adja ingyen .. ezt szeretném megtudni hogyan kell.



2014. márc. 6. 16:53
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha még nem tudsz programozni, akkor tanulj meg egy gépközeli (pl assembly) és egy emberibb nyelven (C, C++). Ha ezeken anyanyelvi szinten "társalogsz" akkor írom a többit.
2014. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... megnéztem és a legrövidebb amit találtam 167 oldalból ál.. nekem nincs kedvem programozást tanulni.. én csak azt a paramétert szeretném tudni amit át kell irnom, mert egyébként meg nyitottam, ahol ilyenek vannak irkálva.. csak nem tudom melyik az XD
2014. márc. 10. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!