Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltött film,2 cd, hogyan...

Letöltött film,2 cd, hogyan írjam ki hogy dvd-n egyben lejátssza?

Figyelt kérdés

...Szoktam letölteni, de még csak kezdetlegesen csinálom.

Viszont ha úgy szedek le valamit, hogy CD1 és CD2 mappa is van akkor hogy írjam ki úgy dvd-re, hogy folyamatosan lejátssza azt megszakítás nélkül?

Már próbáltam, hogy egy mappába teszem meg ilyenek, de az asztali dvd lejátszón akkor sem nyomja automat, hanem váltani kell a mappák között.

Előre köszönöm a segítséget.


2009. dec. 13. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsö filmet nevezd át cim cd1, második cim cd2. és ugy ird fel. sorban lesznek és csak egy kis ugrás látszik majd. mappába ne tedd egyiket se.
2009. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

VirtualDub(NanDub), vagy FormatFactory segít.

Pl [link]

..de Formatfactory/haladó/videó egyesítés

2009. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Az első válaszadónak: Most is úgy van: cd1 és cd2, de ha felírom így, mert már próbáltam, akkor sem játssza automata, mert a cd1 és cd2 részen belül is mappára kell kattintani. ha ez nem lenne biztos sorban adná.


A második válaszra: Ismerem a Foremat Factory, de ez most lehet, hogy butaság amit kérdezek de rar fájlokat is egyesít. Vagy ez kibontás után már más formátum? Mondom lehet ez butaság.....

2009. dec. 14. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. ugy ird ki hogy ne mappában legyen és akkor le játsza. Ez nem jutott eszedbe? :)
2009. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy a mappa tartalmát írtam csak rá, és nem magát a mappát jelöltem ki írásra hanem ami azon belül van, először az első majd a második lemezt és megakad akkor is.....:-(
2009. dec. 15. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia...a rar fájlokat előbb ki kell csomagolni...utána kell egyesíteni.
2009. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :-)

Kivannak csomagolva, minden tuti.

Kicsomi után egyenként kössem őket össze?

2009. dec. 16. 09:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi??? Kicsomi után mit kell össze kötni???? Ha kicsomagolod akkor ki irhatod
2009. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
célszerü winrar-al kicsomagolni :)
2009. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az rar-ból kicsomagolt (cd1, cd2) filmjeid egyesítheted...de már le van írva hogyan. Van hogy két cd-s változatot csinálnak a dvd-ből, mivel így jobb a minőség. Ezek egyenként kb 700MB-os részek, egyesítheted őket...vagy NanDub, vagy FormatFactory-val.... a NanDub-ra kaptál egy leírást is.....
2009. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!