Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minecraft szerveremen miért...

OneHitGoHome kérdése:

A minecraft szerveremen miért kerülnek vissza a blockok? (az az szerverlagg többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig hiba nélkül ment,van op. jogunk,3an mentünk fel barátokkal,1-2hete lehet a probléma.

Csináltam full új világot,bat.al indítom tehát a szervernek adok 512M ramot hogy ne legyen fejfájása.:D(97% free server ram) Gépemnek marad 1,5GB processzorom 2Ghz 2mag

Vidikari 128MB ram 5-8cunkra megfelelő taljesen no lagg.

De a pingje a szervernek 50ms+ és nem tudom hogy mitől mikor 97% free:D Nettel lehet a baj? Down speed 22-28 Mbps Msping:4-17 Upload speed:7-9 Mbps forrás:speedtest.net



2014. febr. 28. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5429297-m.. írtam egy elég hosszú, "hogyan kell csinálni" leírást, melyben kitértem, hogy miért nem alkalmas az otthoni gép szervernek.


Esetleg. Állíts neki 1G RAM-ot, aztán majd kiderül mi a gond. De nyilván az lesz, hogy egy szerver azért szerver, hogy kiszolgáljon, nem szabad még közbe használni is.

Ugyanezen okból nő meg a ping is.


Egyébként nemrég teszteltem egy szervert, 256MB ramos gépen futott 5-10ms-es pinggel. Persze csak én rohangáltam rajta.

2014. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1GB rammal is csak 97% free de az megfelelő de a ping ugyan annyi.xD
2014. febr. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!