Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eset smart securtyihez kellene...

Én a háboru kérdése:

Eset smart securtyihez kellene kod. Valaki?

Figyelt kérdés
Leakartam tiltani a tüzfalat de láttom hogy a program blockol. NEm tudom feoldani mert a trialos kod nem jó . Uj lincesz kod. Sikertelen. Valak isegitsen vagy megoldani vagy letörölni.

#kód #Smart securuty #Smart security 7 #probléma elháritás
2014. febr. 28. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Start -> Összes program -> Eset -> Uninstall ezután inditsd újra géped


aztán engedélyezed a rejtett fájlokat ( a Start gombra A Start gomb, majd a Vezérlőpult parancsra, azután a Megjelenés és személyes beállítások lap Mappabeállítások elemére.


Kattintson a Nézet fülre.


A Speciális beállítások csoportban kattintson a Rejtett fájlok, mappák és meghajtók megjelenítése beállításra, majd kattintson az OK gombra. )



Aztán törlöd ezeket a mappákat :

C:\Program Files\ESET

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET

C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\ESET

C:\Program Files\ESET

C:\ProgramData\ESET



Aztán feltelepítesz egy másik virusirtót.

2014. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Például ezt, ingyenes, tűzfalas és nagyon jó.

[link]

2014. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Veszel egy Chip, PCWorld vagy Guru magazint és az abban található kóddal egy hónapra registráltathatod az ESET-et. Vagy bemész a legközelebbi könyvtárba és az ott levő példányból kiírod, Vagy beírod a gugliba a "NOD újságkód" kifejezést...
2014. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!