Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 futna a gépemen?...

Windows 8.1 futna a gépemen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Processzor: 1.73GHz 1.73GHz

RAM: 1GB (32 bitesnek megfelel)

VGA: 128mb



Játékra kisebb programokra használnám.

Windows 7 mindig lefagy. VISTA nem jó szerintem xp lejár. Ezért akarom a Windows 8.1-et ha elfutna.


2014. febr. 27. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
csak mostani processzorokkal fut el ami 2013-as vagy ujjabb
2014. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a procid nem egymagos, akkor az oké. A ram kevés lesz a 8-nak, 1gb a 7-nek se elég. Videokártya meg max az aero-nak fog kelleni. Szerintem maradjon az xp, ha nem akarod, hogy lassú legyen a géped, lefagyjon és ha játszani akarsz, akkor mindenképpen jobb lenne az xp, mert a rendszererőforrások nem mennének a játék rovására.
2014. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre a számítógépre sajnos még a Windows 7 sem ajánlott, látom bajod is van vele mindenféleképpen maradj az XP-nél ezt jó indulatból mondom fel lehetne rá erőszakolni de nem járnál jól nagyon optimizálatlan lenne.
2014. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XP való erre,maradj annál.

Win7,Win8 lassú lenne,most próbáltam ki kíváncsiságból.

2014. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahan igen nagyon jó a Windows XP csak ha játszok 20-30 perc után kikapcsol magától a gép.... MIÉRT????
2014. febr. 28. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlmelegszik a processzor, ideje lenne portalanítani.
2014. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hisz ez egy laptop és nem merek belepiszkálni.
2014. febr. 28. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézesd meg szakemberrel.
2014. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kiporoltuk és a Windows 7 Starter nagyon jól működik rajta. Nem fagy le, nem kapcsol ki játék közben, nem melegszik fel. Most már a Windows 7 Starter meg a Professional jól fut rajta, mert a Professional sosem fagyott le mostmár a starter sem... Szóval nagyon jó nekem a Starter...
2014. márc. 2. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!