Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig lefagy a Windows 7...

Mindig lefagy a Windows 7 Ultimate 32bitem? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate SP1 x86-om van és mindig lefagy bármit csinálok. AMILO LI1705. Minden megfelel a proci 1.7GHz 1gb ram 128mb vga. Vagy a Windows 7 Starterrel jobb lenne?
2014. febr. 27. 14:22
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
5%

A proci és a RAM is igen csak a minimum gépigény körül mozog. Az Ultimate ezen kívül tartalmaz még olyan szolgáltatásokat is, amik csak fogják a gépet és egyébként meg nem is használod.

A lopott oprendszer szintén nem túl jó, ha stabil rendszert szeretnél.

A fagyás lehet ezen kívül szoftver hiba, vagy hardver hiba is.


A starternek kisebb ugyan a gépigénye, mint az Ultinak, de ha lopod, akkor ugyan úgy lehet hibás.

2014. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

a valasz reszben igaz ...


eredeti MSDN-rol szarmazo telepito nem kulonbozik a boltban kaphatotol


barkacsolt ,buheralt lemezek instabilak.....persze tisztelet a kivetelnek,mert azok kozott is vannak kivaloan integralt,naprakesz rendszerek

2014. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 soccerway ***** válasza:
Kérdés a kérdező mit ért fagyás alatt. Lassulást, vagy csontra fagyást.
2014. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:
7%
#2, MSDN-ről Ultimate kiadást is le lehet szedni? 30 nap után mit csinál vele a felhasználó? Újratelepíti?
2014. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

MSDN-ről Ultimate kiadást is le lehet szedni? 30 nap után mit csinál vele a felhasználó? Újratelepíti?


igen,nem ..de neked nem mindegy????? 0%

2014. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tengor ***** válasza:
#5, csak simplán érdekel az elméleted, hogy az MSDN-ről leszedett Ultimate kiadást úgy tudja használni, hogy ne tegyen mellé olyan alkalmazást, ami valamit turkál a rendszerben. Akkor meg már ugyan ott vagyunk, mint ha az előre buherált verziót szedte volna le.
2014. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

na meg egyszer:

de neked nem mindegy?????

majd megoldja ....ahogy mas is meg tudja oldani

2014. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát amiket írnak előttem kevés memória, illegális op.rendszer stb attól nem kell,hogy lefagyjon. Nekem is win 7 van, illegális, volt amikor 1 Gb memóriával kellett használjam,mégse fagyott le.

Ha nem talál a hiba kereső problémát, én kicserélném első körbe a memóriát, ha nem az,akkor szerintem szervizbe érdemes vinni.

2014. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 soccerway ***** válasza:
Előző, RAM-ot nem cserélünk, csak ha a memtest szerint hibás.
2014. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy teljesen új ram is okozhat fagyást, még a jobb is, egyik rendszernél jó, de előfordul,hogy egy másiknál nem jó,hiába jó nincs baja.
2014. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!