Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok felvenni hangot (és képet) webkamerával?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
pl hypercam
2009. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a hypercam nem jó erre

milyen a webkamerád? logitech? csak ahhoz tudok progit

2009. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
geniusom van
2009. dec. 12. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
de jó a hypercam, mivel a monitoron megjelenő képet és a hangszóróban hallatszó hangot tudja felvenni. Na már pedig a webkamera képe megjelenik a monitoron, a hang pedig a hangszórón, ergo fel lehet venni a hypercammal.
2009. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
DE ÉN NEM A HANGSZÓRÓ HANGJÁT AKAROM FELVENNI, HANEM A WEBKAMERA MIKROFONJÁVAL AKAROK HANGOT FELVENNI ÉS A WEBKAMERA KÉPÉT. OLVASSÁTOK A KÉRDÉST LÉGYSZÍVES!
2009. dec. 12. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

óóó anyám....

Na még egyszer neki futok

Az a kép, amit a webkamerád "lát", azt hol látod? A mikrohullámú sütőben? Vagy a tükörben? Nem, nem ott. Segítek: a számítógéped monitorán.

Az a hang, amit a webkamerád mikrofonja "hall", azt Te hol hallod vissza? A router játssza le? Esetleg az asztalodon lévő kakaós bögre? Nem, nem az játssza le. Segítek: a számítógéped hangszóróján hallatszik.


Most próbáld meg kikapcsolni a caps lockot, majd olvasd el még egyszer, amit most, meg az előzőekben leírtam, ezután próbáld meg az összekapcsolni a rendelkezésekre álló információkat.

Sok sikert!

2009. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A hangszórón hallom vissza, ha a mikrofon elindította a felvételt, de ez a mikrofon nem indítja el a felvételt csak úgy spontán te észlény.
2009. dec. 12. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"mikrofon elindította a felvételt".... persze meg a lámpa felkapcsolja magát, meg a hajnyírógép megnyír, amikor belépsz a fürdőszobába... ja, biztos úgy van.

"a mikrofon nem indítja el a felvételt csak úgy spontán" Ez nyilvánvaló, mert általában úgy indul el, mint minden más számítógépes eszköz: az apály-dagály és a holdfázis függvényében, nem pedig Te indítod el. Gondolom a számítógépet se Te szoktad bekapcsolni, hanem amikor magától elindul akkor tudod használni, de akkor is csak azokat a programokat, amit éppen elindít. Igen, ez így szokott működni.

Nekem is van 1 webkamerám, meg vagy 4 mikrofonom és mindegyikkel azt veszek fel, amit akarok. De ez meg azzal függhet össze, hogy varázsló vagyok, más logikus magyarázat nincs rá, hiszen a számítógépes eszközök maguktól működnek, nem mi irányítjuk őket.

2009. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most itt a kérdezőnek van igaza, a HyperCam nem arra való amire ő szeretné használni. A kamera képét akarja felvenni, és nem az asztalon megjenő területet. Mért kéne közben látni az asztalon is a videót? Az a jó, ha háttérbe lehet rakni, és akkor is veszi fel a kam képét.

HyperCam-mal screncastokat lehet csinálni.


Inkább ezeket ajánlanám:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2009. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10:36 Nekem egy majd 4 éves webkamerám van aminek nincs kezelőpultja valami érthetetlen ok miatt. A mikrofonját csak akkor indítja el, ha használok hozzá egy külön programot. A képet betudom kapcsolni, de a mikrofon nem kapcsol be, csak ha telefonálok (msn, skype), vagy TS-t vagy Ventrillo-t használok. Ha be lehetne kapcsolni a mikrofont egy vezérlőpulttal, akkor nem írtam volna ki a kérdést.
2009. dec. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!